Design a site like this with WordPress.com
Rozpocznij

Zespół doradców

Natalia Figiel – specjalista ds. programów, certyfikowany kierownik 72 projektów krajowych i unijnych, ekspert oceniający wnioski z EFS w okresie programowym 2014-2020, certyfikat Prince 2, doktorantka na Wydziale Finansów i Ubezpieczeń Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, wiceprezes fundacji TEANO
ekspertki.org/ekspertki/natalia-figiel/

Ewa Kubicka – mgr rachunkowości, certyfikat Ministra Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych, właścicielka m.in. biura rachunkowego, prezes fundacji Teano

Adam Skrobol – przedsiębiorca, freelancer, absolwent ASP w Katowicach – kierunek projektowanie graficzne. Od kilkunastu lat pracuje jako grafik, projektant i webdeveloper. Specjalizuje się w projektowaniu grafiki, logo i identyfikacji wizualnych, realizacji stron i sklepów internetowych oraz optymalizacji i pozycjonowaniu stron – w tym zakresie oferuje doradztwo w Żorskiej Strefie Przedsiębiorczości.

Alla Ozhyievska – Brożyna – specjalistka ds Europy Wschodniej, korepetytorka i tłumaczka  (język rosyjski/ukraiński/polski dla obcokrajowców), współautorka warsztatów dla nauczycieli i korepetytorów „Jak promować swoje usługi i pozyskiwać klientów w Internecie”. Posiada kilkuletnie doświadczenie pracy jako dziennikarz i redaktor lokalnych mediów na Ukrainie oraz specjalista ds. mediów społecznościowych w agencjach Kijowa i Moskwy.
Oferuje doradztwo w zakresie obcokrajowców, brandingu personalnego na Facebook i Linkedin oraz pomóc przy pozyskiwaniu kontaktów biznesowych, partnerów i dostawców w Europie Wschodniej.

Julia Zaporowska – adwokat

Aneta Bagińska – specjalistka ds. projektów, autorka, współautorka i koordynatorka licznych projektów zarówno krajowych, jak i ponadnarodowych, absolwentka Politechniki Śląskiej i WSB, organizatorka szkoleń, spotkań czy eventów dla środowiska biznesu.

Agnieszka Forreiter – doradztwo w zakresie kredytów detalicznych, hipotecznych, samochodowych,  firmowych oraz leasingu pojazdów i maszyn.

Eksperci z dziedzin: ubezpieczenia, w tym ubezpieczenia społeczne, doradztwo podatkowe, zatrudnianie cudzoziemców, coaching biznesowy

%d blogerów lubi to:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close